W Knurowie powstanie park handlowy

i

Autor: Komart Investments

Wiadomości

Masz focha? To dobrze, bo w Knurowie powstaje idealne miejsce dla ciebie. Nazywa się... Foch Park

Jeszcze w tym roku oddany do użytku zostanie nowy park handlowy przy ul. Szpitalnej w Knurowie. Będzie się nazywał Foch Park. Prace już ruszyły. Poznaliśmy także nazwę pierwszego sklepu, który będzie się w tym miejscu mieścił.

Foch Park w Knurowie. To będzie nowy park handlowy

W Knurowie buduje się nowy park handlowy - Foch Park. W styczniu ruszyły prace ziemne. Z kolei otwarcie obiektu, który będzie się znajdował przy ul. Szpitalnej, zaplanowano na jesień tego roku. Obiekt powstaje na działce o powierzchni 6 tys. metrów kwadratowych. 

Do dyspozycji najemców oddamy 7 nowoczesnych lokali handlowych, na terenie których w przyszłości znajdziemy: prasę, biuro podróży, artykuły wyposażenia wnętrz, drogerię, multimedia, modę oraz obuwie – informują przedstawiciele Komart Investments, czyli firmy, która odpowiada za inwestycję. 

Na razie wiadomo tylko, że wśród najemców będzie międzynarodowa sieć handlowa JYSK, która oferuje produkty do dekoracji i wyposażenia domu. Sklep będzie miał powierzchnię ponad 1 tys. metrów kwadratowych. 

Obiekt będzie posiadał wygodny parking dla klientów oraz inne udogodnienia w postaci paczkomatu oraz dyskontu spożywczego Biedronka – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Komart Investments. 

Oto wizualizacje obiektu:

QUIZ Czy umiesz robić zakupy i mówić po śląsku? Ślązacy to docenią

Pytanie 1 z 13
Na rozgrzewkę coś prostego. Co to jest krepel?