Gwiazdka Michelin dla McDonald's? Tego chciałby Mark Zucerberg. Nie uwierzycie za co

i

Autor: Instagram Mark Zuckerberg/McDonald's Gwiazdka Michelin dla McDonald's? Tego chciałby Mark Zucerberg. Nie uwierzycie za co

Jedzenie

Mark Zuckerberg dałby gwiazdkę Michelin restauracji McDonalds. Powód może zaskoczyć

Mark Zuckerberg stwierdził, że restauracja McDonald's zasłużyła w końcu na choć jedną gwiazdkę Michelin. Nie chodzi jednak o sieć restauracji, która ma swoje oddziały na całym świecie, a o jeden konkretny "Mak".

Co jest najlepsze do jedzenia w Japonii? Ani Ramen, ani sushi

Miliarder i właściciel Facebooka i Instagrama, Mark Zuckerberg, odbywa właśnie podróż po Japonii. Wrażeniami z tego kraju dzieli się cały czas na swoim Instagramie. Z relacji wynika, że zdążył już odbyć naukę wykuwania katany u japońskiego mistrza mieczy Akihiry Kokaji'ego. Kilka dni później Zuckerbeg zachwycał się jedzeniem w Japonii. Nie chodzi w tym przypadku jednak znany na całym świecie Ramen, czy równie popularne sushi. To, co go najbardziej zachwyciło, to... jedzenie w McDonald's! 

Japoński McDonald's oceniam 10/10. Dajcie im gwiazdkę Michelin - napisał na swoim Instagramie Zuckerberg.

Co poleca Mark Zuckerberg w japońskim McDonald's?

Obserwujący na Instagramie Zuckerberga fani byli mocno zdziwieni takim komentarzem od miliardera i od razu zaczęli się dopytywać, czy naprawdę japoński McDonald's jest tak dobry, jak mówi. Ten Od razu wymienił kilka dań z oferty Maka, które szczególnie poleca. Oto one: