Makabryczne odkrycie w kanale w Sosnowcu. Znaleziono zwłoki mężczyzny. Był poszukiwany

i

Autor: slaska.policja.pl Makabryczne odkrycie w kanale w Sosnowcu. Znaleziono zwłoki mężczyzny. Był poszukiwany

Makabryczne odkrycie w kanale w Sosnowcu. Znaleziono zwłoki mężczyzny. Był poszukiwany

2022-10-17 7:31

Blisko miesiąc temu w jednym z węzłów ciepłowniczych w Sosnowcu znaleziono zmumifikowane zwłoki nieznanego mężczyzny. Udało się w końcu ustalić jego tożsamość.

Makabryczne odkrycie w kanale w Sosnowcu. Znaleziono zmumifikowane ciało

Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek 19 września w pomieszczeniu węzła ciepłowniczego znajdującego się w rejonie ulicy Tuwima 20 w Sosnowcu. Zmumifikowane ciało mężczyzny odnaleźli pracownicy firmy dystrybuującej ciepło podczas konserwacji urządzeń w pomieszczeniu węzła. Wówczas nie odnaleziono przy zwłokach żadnych dokumentów, które pomogłyby ustalić jego tożsamość. 

Zmarły mężczyzna był poszukiwany? 

Jedynymi przedmiotami charakterystycznymi były odzież denata oraz most protetyczny, którego używał na górnej szczęce. Dzięki intensywnej pracy śledczych wytypowano osoby zaginione i poszukiwane, które mogłyby odpowiadać rysopisowi. Podczas weryfikacji jednego z takich tropów ustalono, że ciało może należeć do 49-letniego mieszkańca Sosnowca, obecnie będącego osobą poszukiwaną.  Zlecone w toku postępowania badania DNA ostatecznie potwierdziły przypuszczenia śledczych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE