Luksusowe sauny i jacuzzi wzbudziły sensację. Powstały na basenie w Sosnowcu

2022-07-07 11:53

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Strefa saun i jacuzzi na modernizowanym basenie w Sosnowcu wygląda jak z luksusowego hotelu. Sensacja w mieście jest ogromna.

Basen w Sosnowcu przed otwarciem

Basen przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu jest modernizowany kolejny rok. Mieszkańcy mają prawo czuć się zawiedzeni przedłużającymi się robotami, bo kolejne terminy oddania do użytku wciąż są przesuwane. Ale w czwartek, 7 lipca, spadła na nich nieoczekiwanie sensacyjna wiadomość. Strefa saun i jacuzzi na basenie jest już praktycznie gotowa, a wygląda tak, jakby to był luksusowy hotel, a nie zwykły basen miejski.

- Gdy zobaczyłam te zdjęcia, wprost oniemiałam. Doskonale pamiętam saunę w dawnym basenie. Było miło, bo gorąco i wilgotno, ale stan techniczny urządzeń, jak i wejście było przykre do opisania - mówi jedna z mieszkanek Sosnowca. - Tym razem sauny przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Co za styl!

Sauny na basenie wyglądają luksusowo

Strefa saun wygląda bardzo luksusowo. Całość utrzymana jest w drewnie. Charakterystyczne mozaikowe płytki na ścianach w połączeniu z dużymi płytkami dają bardzo dobre zestawienie.

Widać, że projektanci zadbali o bezpieczeństwo osób przebywających w strefie saun. Schodki i wejścia mają poręcze wykonane ze stali nierdzewnej. Z tego samego materiału wykonane są brodziki i niecka jacuzzi.

Strefa saun na basenie w Sosnowcu

Zobacz galerię zdjęć ze środka

Otwarcie basenu przy Żeromskiego w Sosnowcu

Otwarcie basenu w Sosnowcu po przebudowie zaplanowano na sobotę, 6 sierpnia. Wtedy po raz pierwszy będzie można skorzystać z pływalni oraz strefy saun.

Powierzchnia całego obiektu powiększy się z 3582 do 4344 m kw. Saunarium, w którym zmieszczono aż trzy sauny różnego typu, ma być prawdziwą dumą basenu. Największa z nich o powierzchni ponad 36 m kw. pomieści około 40 osób i jest przystosowana do saunowych rytuałów.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE