Lukas Podolski szuka ludzi do pracy. Zarobki od 2500 Euro

2022-10-05 10:53
Lukas Podolski szuka ludzi do pracy
Autor: mangaldoener Firma Lukasa Podolskiego oferuje pracę w Niemczech

Lukas Podolski, słynny piłkarz Górnika Zabrze, a wcześniej reprezentant Niemiec w piłce nożnej, poszukuje pracowników. Jego firma Mangal®Döner LP10 oferuje aż pięć miejsc pracy i zarobki rozpoczynające się od 2500 Euro. Jest jeden minus - to praca w Niemczech. Biuro mieści się w Kolonii.

Lukas Podolski: praca szuka ludzi

Lukas Podolski to najsłynniejszy piłkarz, jaki obecnie gra w Ekstraklasie. W Górniku Zabrze Podolski występuje nieregularnie, ale jego gra na boisku i gole zawsze są wydarzeniem. Kibice piłkarscy z pewnością wiedzą, że były reprezentant Niemiec w piłce nożnej rozwija także swój biznes. W Kolonii otworzył sieć restauracji pod nazwą Mangal®Döner LP10, w których wraz z biznesowym partnerem sprzedaje specjały kuchni tureckiej. I właśnie szuka ludzi do pracy w Niemczech.

Praca w Niemczech: zarobki u Podolskiego

Ogłoszenie o pracy w firmie Lukasa Podolskiego ukazało się kilka dni temu. Wynika z niego, że firma Mangal®Döner LP10 poszukuje chętnych nie w zawodzie kucharza lub kasjera w restauracjach z kebabami, a do pracy w biurze.

Oferty pracy

  • księgowy
  • sekretariat/recepcja
  • kierownik projektu franczyzy
  • specjalista od zakupów strategicznych
  • pracownik działu kadr

Zarobki w Niemczech w firmie Lukasa Podolskiego zaczynają się od 2500 Euro/miesięcznie dla pracownika sekretariatu i recepcji. Do zadań takiej osoby należeć będzie sprawne przygotowanie i kontrola sal konferencyjnych, zajmowanie się korespondencją i organizacją biura wraz z zakupami materiałów biurowych, przyjmowanie rozmów telefonicznych, a także przygotowanie i podawanie kawy, herbaty i napojów. Praca jest od poniedziałku do piątku przez 8 godzin dziennie i gwarantowana na 12 miesięcy.

Zarobki dla pozostałych stanowisk nie zostały zaprezentowane, lecz wiadomo, że są o wiele wyższe.

Oferta pracy w firmie Lukasa Podolskiego wydaje się atrakcyjna. Chodzi nie tylko o zarobki. Inne firmy w Niemczech oferują wynagrodzenie dla pracownika biurowego w wysokości od 2200 Euro miesięcznie do nawet 2800 Euro miesięcznie. Jednak Podolski zapowiedział, że chce rozwijać sieć restauracji z kebabami i wyjść poza Kolonię i Bonn.

Gdy firma będzie się rozwijała, zarobki z całą pewnością będą wyższe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE