Kibice

Autor: Photo Art Service

Mecz

Legia Warszawa ratuje punkt w meczu z Piastem Gliwice. Eksplozja emocji na trybunach [ZDJĘCIA]

Sobotni, 16 września, mecz Legii Warszawa z Piastem Gliwice przyniósł wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na terenie gliwickiego stadionu, dostarczyło kibicom zarówno dreszczyku emocji, jak i radości z wyniku końcowego. Mimo że liderzy tabeli z Warszawy grali w drugiej połowie w dziesiątkę i przegrywali 0:1 jeszcze przed przerwą, zdołali uratować punkt, a kibice mieli powody do radości.

Mecz Legii Warszawa z Piastem Gliwice

Pierwsza połowa meczu była niezwykle zacięta i emocjonująca. Kibice z obu stron stadionu wspierali swoje drużyny. Wszystko to tworzyło niesamowitą atmosferę, którą trudno opisać słowami. Najlepiej zobaczyć na własne oczy.

Zdjęcia z meczu Legii z Piastem

Przewaga Piasta Gliwice była widoczna w pierwszej połowie, a to dzięki strzeleniu gola przez Serhija Krykuna w ostatnich chwilach pierwszej połowy mieli przewagę 1:0 na swoją korzyść. Wydawało się, że to będzie trudne zadanie dla Legii, aby odrobić straty.

Jednakże druga połowa okazała się pełna niespodzianek. Legia Warszawa była zmuszona grać w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Josue. To wydawało się jeszcze bardziej skomplikować sytuację dla gości, ale kibice z Warszawy nie poddawali się. Z ogromnym wsparciem ze strony kibiców Zagłębia Sosnowiec, którzy również przybyli na mecz, drużyna z Warszwy zaczęła stosować pressing na przeciwnika.

W 69. minucie Ernest Muci strzelił bramkę na wagę remisu. To był moment, który wywołał eksplozję radości na trybunach. Kibice Legii byli w ekstazie, a ich długo wyczekiwany gol zniwelował straty.

Mimo trudnych warunków, w jakich znajdowała się drużyna Legii Warszawa, udało im się utrzymać wynik na remisie do końca meczu. To był ogromny sukces, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że grali w dziesiątkę przez większość drugiej połowy.

Mecz Piast Gliwice - Legia Warszawa przyciągnął także dużą liczbę widzów. Na stadionie zebrało się 7 467 osób.