Kuba Wojewódzki żartuje z Sosnowca

i

Autor: Instagram Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki żartuje z Sosnowca. Prezydent Chęciński odpowiada: "Halo! Nie ten Sosnowiec"

2019-11-18 10:06

Kuba Wojewódzki zamieścił na Instagramie zdjęcie swojego samochodu zaparkowanego tuż przed tablicą informującą, że wjeżdża do Sosnowca. Jak się okazało, nie chodzi jednak o Sosnowiec położony w Zagłębiu w województwie śląskim, ale inny, znajdujący się... w województwie łódzkim. Internauci mają ubaw, a na zdjęcie zareagował też Arkadiusz Chęciński, prezydent "naszego" Sosnowca.

Słynny showman postanowił po raz kolejny zażartować sobie z Sosnowca. Kuba Wojewódzki na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym widać jego drogiego Bentleya zaparkowanego tuż przed tablicą informującą, że wjeżdża do... Sosnowca. Internauci szybko podchwycili temat i radzili "Królowi TVN-u" żeby zawracał. "Żartowali" też, że bez paszportu albo wizy na pewno nie wjedzie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mężczyzna na krańcu świata... ??? Jakieś rady...??? ? Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Szkopuł w tym, że Wojewódzki owszem znalazł w Sosnowcu... ale w tym położonym w województwie łódzkim. Nie jest to więc ten znany wszystkim Sosnowiec z województwa śląskiego, obiekt niewybrednych żartów.

Na zdjęcie Wojewódzkiego błyskawicznie zareagował Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca (tego właściwego), który jak lew broni dobrego imienia swojego miasta.

- Halo! Nie ten Sosnowiec. Czyżby z takim dowcipem Pan Kuba szykował się na prowadzenie Familiady na emeryturze?  Jakieś rady dla niego? - napisał Chęciński na swoim Facebooku

Część internautów od razu zwróciła uwagę na to, że zdjęcie umieszczone przez Wojewódzkiego nie zostało zrobione w okolicach zagłębiowskiego Sosnowca. Inni jednak dali się nabrać. Czy popularny showman zrobił to specjalnie? Zapewne tak, bo doskonale wie, gdzie leży właściwy Sosnowiec. Niektórym żart się podobał, innych urazi. A co wy sądzicie na ten temat?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE