Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie poglądowe

Koszęcin: Odnalazły się zaginione 15-latki

2023-03-18 19:02

Odnalazły się dwie 15-latki z Koszęcina (Śląskie), które w środę 15 marca oddaliły się ze szkoły w Nakle Śląskim i nie kontaktowały się z bliskimi. Lubliniecka policja, która wcześniej apelowała o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczyn, przekazała w sobotę 18 marca, że są całe i zdrowie - podaje PAP.

Zaginione nastolatki odnalezione w Śląskiem

„Lublinieccy policjanci odwołują poszukiwania za mieszkankami powiatu lublinieckiego (...), które odnalazły się całe i zdrowe. Dziękujemy wszystkim za pomoc w rozpowszechnianiu informacji” - napisali policjanci na stronie i internetowej.

Natalia i Marta w środę (15 marca) wyszły z placówki oświatowej w Nakle Śląskim i nie nawiązały kontaktu z rodzinami. W czwartek lubliniecka policja zamieściła na stronie internetowej zdjęcia i rysopisy poszukiwanych, prosząc o informacje, które umożliwią ustalenie, gdzie są obie dziewczyny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE