Wisła – Barania Góra

i

Autor: slaskie.travel.pl Beskidzkie ścieżki, Czarna Wisełka i malownicze widoki na szczycie. Wycieczka z Wisły-Czarnej na Baranią Górę (1220 m n.p.m.), drugi co do wysokości szczyt w Beskidzie Śląskim, jest bardziej wymagająca, ale warta, by wziąć ją pod uwagę, planując weekend. Droga na szczyt niebieskim szlakiem przez Dolinę Białej Wisełki zajmuje około 3 h.

Majówka w Beskidach

Kochasz spędzać aktywnie weekend z rodziną? To łap nasze TOP 10 miejsc w Beskidach

2023-05-26 8:04

Góra Żar, Ustroń i atrakcje w okolicy, a może wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie? Przygotowaliśmy propozycje krótkich wycieczek w Beskidzie Śląskim i Beskidzie Małym dla całych rodzin na nadchodzący długi weekend majowy, ale nie tylko. Sprawdźcie!

Majówka w Beskidzie Śląskim i Beskidzie Małym. Propozycje dla całych rodzin

Chcecie miło, w gronie najbliższych i zarazem pięknym otoczeniu spędzić nadchodzący długi weekend? Mamy dla Was propozycje wycieczek w Beskidzie Śląskim i Beskidzie Małym, czyli w górach, znajdujących się na terenie naszego regionu, gdzie każdy ma blisko. 

Wśród tras, które po krótce opisujemy są m.in. wycieczki na Górę Żar, Hrobaczą Łąkę, Malinowską Skałę, do Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu czy szlakiem z Brennej na Trzy Kopce Wiślańskie. Wybór należy do Was. Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć. 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE