Klockon w hali Będzin Arena trwa. 1 października znów będzie mnóstwo atrakcji

i

Autor: Photo Art Service

Impreza

Klockon w Będzin Arena dla małych i dużych pasjonatów klocków. Zobaczcie ZDJĘCIA z pierwszego dnia imprezy

2023-09-30 22:11

W hali Będzin Arena trwa największa impreza dla fanów klocków w Polsce! W programie m.in. wystawa retro zestawów LEGO, strefa gamingowa i autorskie, fantastyczne konstrukcje.

Największa impreza dla fanów klocków w Polsce

Ale zabawa! w hali Będzin Arena odbywa się Klockon - wydarzenie dla pasjonatów klocków - tych małych i tych większych. 

Podczas imprezy można spotkać najpopularniejszych klockowych influencerów oraz uczestników telewizyjnego show LEGO Masters, zobaczyć wystawę retro zestawów LEGO, a także wystawę budowli LEGO z kultowej sagi Gwiezdne Wojny.

Dla chętnych przygotowano strefę gamingową oraz ruchomą makietę placu budowy, na której można spróbować swoich sił. Nie brakuje mnóstwa, fantastycznych autorskich konstrukcji.

Klockon to nie tylko atrakcje dla fanów klocków, ale również doskonała okazja do spotkania innych osób o podobnych zainteresowaniach. Możecie wymieniać się doświadczeniami, inspiracjami i pomysłami. Ta impreza to świetne miejsce, aby nawiązać nowe przyjaźnie i być częścią dynamicznej społeczności klockowej" - zachęcają organizatorzy.

Zobaczcie ZDJĘCIA z pierwszego dnia imprezy.

W niedzielę, 1 października, wszystkie atrakcje będą ponownie dostępne na hali, w godzinach od 10 do 18. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony kupbilet.pl. Całodniowy kosztuje 49 zł.

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE