Hotel Grand w Częstochowie

i

Autor: Google Maps

Klimatyczny hotel Grand w Częstochowie do kupienia. Właściciel podał cenę

Trzygwiazdkowy hotel Grand w Częstochowie jest do kupienia. Obiekt ma 67 pokojów i dwa apartamenty. Położony jest niedaleko trasy DK1 i ma w ostatnim czasie bardzo dobre opinie. Dlatego cena hotelu nie powinna dziwić.

Hotel w Częstochowie do kupienia

Hotel Grand w Częstochowie został wystawiony na sprzedaż. Oferta jest zaskakująca, bo Częstochowa, mająca opinię Świętego Miasta Polaków na brak turystów, którzy pielgrzymują na niedaleką Jasną Górę nie narzeka. W takiej sytuacji cena 17 800 000 zł jest bardzo atrakcyjna.

Trzygwiazdkowy Hotel Grand położony jest niedaleko trasy DK1 i ma dogodny wyjazd w kierunku Katowic i Łodzi. Biuro Północ Nieruchomości, które podjęło się negocjacji z chętnymi na zakup hotelu, podkreśla, że obiekt został wyróżniony nagrodą w 2012 roku. Gwarantuje gościom miłą obsługę, domową i swobodną atmosferę oraz wygodę i bezpieczeństwo.

Obiekt dysponuje 160 miejscami noclegowymi w 67 pokojach, jedno, dwu, trzyosobowych oraz dwóch apartamentów.W hotelu znajduje się restauracja L’ Auberge zaspokajająca gusta wykwintnych smakoszy.

Tak wygląda Hotel Grand w Częstochowie

Zobacz zdjęcia

Ze względu na położenie geograficzne hotel Grand w Częstochowie posiada doskonałe warunki do organizowania szkoleń i konferencji. Posiada cztery klimatyzowane sale konferencyjne z dostępem do internetu, wyposażone w rzutnik, flipchart, ekran, nagłośnienie, TV, DVD.

Hotel cały czas działa i zaprasza gości. Organizuje imprezy oraz przyjęcia okolicznościowe takie jak: imprezy integracyjne z dodatkowymi atrakcjami, szkolenia, targi, chrzty, komunie, przyjęcia weselne, bankiety, bale. Restauracja L`Auberge poleca tradycyjną kuchnię polską, oraz wykwintne potrawy z różnych zakątków świata.

Specjalnością na bankietach i imprezach okolicznościowych jest dziczyzna i baranina, przyrządzana według unikatowych receptur.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE