Autobus wjechał w dziecko na przystanku

i

Autor: Adrian Bień

Sosnowiec

Kierowca autobusu wjechał w przystanek pełen ludzi. Potrącił kobietę i dwójkę małych dzieci

We wtorek 26 września przed godz. 7 na ul. Orląt Lwowskich w Sosnowcu doszło do poważnego wypadku. Kierowca PKM Jaworzno z niewyjaśnionych przyczyn zjechał w drogi i wjechał w przystanek. W wyniku zdarzenia poszkodowana została 28-letnia mieszkanka Sosnowca i 2-letnie dziecko.

We wtorek 26 września przed godz. 7 przy ul. Orląt Lwowskich w Sosnowcu kierowca autobusu PKM Jaworzno z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i wjechał w przystanek Modrzejów - Rynek. 

Autobus potrącił 28-letnią kobietę i dwójkę dzieci w wieku 2 lat i 5 miesięcy. Mieszkanka Sosnowca została przetransportowana do szpitala w Mysłowicach. 2-latek trafił do szpitala w Katowicach-Ligocie. 5-miesięczny chłopiec nie wymagał hospitalizacji. Z kolei kierujący autobusem 59-letni mieszkaniec Jaworzna został przewieziony do szpitala w Sosnowcu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

Policja nadal pracuje nad ustaleniem okoliczności zdarzenia. Przez blisko 2 godziny droga pozostawała nieprzejezdna. W tym czasie zdążył się utworzyć ogromny korek od wjazdu do Sosnowca do ronda DK 79 z ul. Powstańców tuż przed Mysłowicami. Na ten moment droga jest już przejezdna. 

Autobus wjechał w dziecko na przystanku

i

Autor: Adrian Bień
Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Marcin Twaróg Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE