Katowice: Wynieśli z Biedronki 12 butelek wódki. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu [ZDJĘCIA]

2020-11-13 8:06

Policjanci z Katowic opublikowali zdjęcie ze sklepowego monitoringu, na których widać mężczyzn podejrzewanych o kradzież 12 butelek alkoholu. Policja prosi internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców. Zobaczcie zdjęcia.

ESKA XD #009

Katowice: Wynieśli z Biedronki 12 butelek wódki. Policja pokazuje zdjęcia z monitoringu

Do zuchwałej kradzieży wódki o wartości ponad 650 złotych doszło 20 maja 2020 roku w markecie przy ulicy Oswobodzenia w Katowicach. Kilku mężczyzn weszło do marketu i po prostu wyniosło 12 butelek alkoholu. Wizerunek mężczyzn zarejestrował monitoring sklepowy.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod numerem telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 28 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl = apeluje katowicka policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE