Katowice: Przed Urzędem Wojewódzkim spłonął samochód. Kierowca zdołał uciec

2020-01-22 8:48
Pożar samochodu w Katowicach
Autor: Czytelnik

To nie jest spokojny poranek na ulicach Katowic. Tuż przed Urzędem Wojewódzkim w Katowicach na ulicy Jagiellońskiej doszło do pożaru samochodu. BMW doszczętnie spłonęło. Kierowca zdołał na szczęście opuścić pojazd, a na miejscu pojawiła się straż pożarna. Co ciekawe, strażacy musieli wrócić do samochodu kilka godzin później, bo... auto ponownie zaczęło się palić.

Pożar samochodu w Katowicach

To nie był spokojny poranek na ulicach Katowic. A właściwie nie była to spokojna noc, bo ogłoszenie o pożarze samochodu marki BMW strażacy dostali około godziny 2:30. Do zdarzenia doszło na wysokości Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej. Samochód osobowy marki BMW nagle stanął w płomieniach. Kierowca, który prowadził auto zdążył jeszcze zjechać na pobocze i ewakuować się z płonącego pojazdu.

Kierowca zatrzymał pojazd, bowiem spod maski wydobywał się dym. Gdy ją otworzył, pojawił się ogień. Wedle relacji strażaków doszło do samozapłonu. Auto udało się ugasić. Rano strażacy przyjechali po raz drugi, bowiem pojazd znów zaczął się tlić - mówi Maciej Bajerski z KMP w Katowicach. - Niestety, w wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległy dwa sąsiadujące samochody. Nie ma osób poszkodowanych - dodaje.

Na razie nie wiadomo, co było dokładną przyczyną pożaru samochodu. Wyjaśnią to odpowiednie służby. Na miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE