Katowice: Najgłupszy złodziej świata? Wszedł do sklepu BEZ MASECZKI i ukradł kosmetyki. Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

2021-02-25 10:27
Katowice: Najgłupszy złodziej świata? Wszedł do sklepu BEZ MASECZKI i ukradł kosmetyki. Wszystko nagrały kamery [WIDEO]
Autor: KMP Katowice Do kradzieży doszło na początku lutego w galerii handlowej przy ulicy 3 Maja

Kolejna kradzież perfum z drogerii w Katowicach. To ostatnio prawdziwa plaga. Tym razem jednak złodziej był wyjątkowo bezczelny, bo zabrał kosmetyki tuż pod okiem kamery. W dodatku nie pomyślał nawet o tym, żeby założyć maseczkę. Widać więc doskonale jego twarz. Mimo to policji wciąż nie udało się ustalić jego tożsamości. Pomóc mogą internauci.

Tak bezczelnej kradzieży dawno nie widzieliśmy. Policjanci z Katowic opublikowali nagranie ze sklepowego monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież perfum w centrum handlowym przy ulicy 3 Maja 30 w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do sklepu ukradł flakon perfum o wartości prawie 1,7 tys. złotych. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring.

Kradzieże kosmetyków w drogeriach to ostatnio prawdziwa plaga. Złodzieje używają różnych sposobów, czasem bardzo kreatywnych, żeby po zabraniu kosmetyków uniknąć odpowiedzialności.

ZOBACZ TAKŻE: Kradzież doskonała? W taki sposób para z Gliwic wyniosła z drogerii cenne kosmetyki. Nagranie szokuje [WIDEO]

Jednak w tym konkretnym przypadku mężczyzna nie bawił się w żadne fortele. Po prostu wszedł do sklepu i zabrał towar. Wszystko to pod okiem kamery. A to nie wszystko. Ten wysublimowany geniusz zbrodni nie miał nawet na twarzy maseczki, przez co pewnie wyróżniał się w tłumie, nie mówiąc już o tym, że jego twarz jest lepiej widoczna.

ZOBACZCIE NAGRANIE Z MONITORINGU.

Katowice: Najgłupszy złodziej świata? Wszedł do sklepu BEZ MASECZKI i ukradł kosmetyki. Wszystko nagrały kamery

Mimo poważnej niefrasobliwości mężczyzny podejrzewanego o kradzież, policjantom z Katowic wciąż nie udało się ustalić tożsamości złodzieja. Poprosili więc o pomoc internautów.

- Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 85 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl - apeluje katowicka policja i gwarantuje anonimowość zgłaszającym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE