Katowice: Góra śmieci, syf i grzyb. Szokujące zdjęcia mieszkań! Jak można tak żyć?

2020-07-08 18:49 Bartosz Wojsa

Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach podzielił się zdjęciami przejętych mieszkań komunalnych, których stan pozostawiał wiele do życzenia. To, co zastali pracownicy, jest szokujące! Brud, grzyb, góra śmieci pełna pustych puszek i butelek. Aż trudno uwierzyć, że ktoś mógł żyć w takich warunkach. Przedstawiciele KZGM przyznają, że to "ciemna strona" ich pracy. Zobaczcie zdjęcia!

Komunalny Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Katowicach postanowił już jakiś czas temu podzielić się czymś, czego widok do dziś szokuje. Wielokrotnie na stronie internetowej KZGM mogliśmy czytać o udanych realizacjach, ciekawych projektach. Tym razem jednak pracownicy z Katowic postanowili podzielić się "ciemną stroną" swojej profesji. 

- Przedstawiamy część przejętych lokali: niektóre odzyskane bezpośrednio przez pracowników KZGM, a niektóre przy pomocy sądów i komorników. Wszystkie pokazane w galerii lokale łączy jedno: stan, do jakiego doprowadzili je użytkownicy, zanim je odzyskano - mówią w KZGM Katowice. 

Stajnia Miejska w Żywcu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Góra śmieci, puste butelki i puszki, brud i grzyb. Mieszkania są w okropnym stanie! Jak można tak żyć?

- Najgorsze jest to, że koniec końców ktoś to musi posprzątać - mówią pracownicy. 

Katowice: Góra śmieci, syf i grzyb. Szokujące zdjęcia mieszkań! Jak można tak żyć? Zobaczcie zdjęcia w powyższej galerii!