Katowice: 7-latek wypadł z okna na pierwszym piętrze

2022-12-30 15:43
Otwarte okno
Autor: Michał Rejduch Otwarte okno w mieszkaniu

Chłopiec spadł z okna na pierwszym piętrze bloku. To w przybliżeniu 3,5 metra. Na miejsce wezwano policję i ratowników medycznych. 7-latka przetransportowano do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek 30 grudnia w katowickiej dzielnicy Bogucice. 7-latek wypadł z okna na pierwszym piętrze jednego z bloków. Wysokość, z jakiej spadł, to w przybliżeniu 3,5-4 metrów.

Zgłoszenie do policji dotarło na krótko przed godz. 7 rano. Nie wiadomo, jak doszło do wypadku. Chłopiec przebywał pod opieką dwójki dorosłych. Byli to dziadkowie, oboje po 70 roku życia. W momencie zdarzenia opiekunowie 7-latka byli trzeźwi.

Na szczęście chłopczyk nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń. Doszło u niego jedynie do lekkiego obrażenia nogi. Wezwany na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego opatrzył 7-latka, a następnie przetransportował go do szpitala.

Policja zbada teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Mundurowi będą musieli ustalić, czy doszło do zaniedbania ze strony dorosłych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE