Kacper Kościelniak zaginął. Szuka go rodzina i policja. Gdzie jest 14-latek z Sosnowca?

2022-07-12 10:08

Zaginął Kacper Kościelniak. Chłopak ma 14 lat. Ostatni raz widziany był w Sosnowcu w poniedziałek. Nie dotarł do domu przed nocą. Rodzice rozpoczęli poszukiwania. Kacpra Kościelniaka szuka także policja.

Zaginął Kacper Kościelniak

Kacper Kościelniak zaginął w poniedziałek, 11 lipca 2022 r. Wyszedł przed godz. 12 z domu swojego ojca w Sosnowcu i miał pojechać pociągiem do domu, w którym mieszka z matką w miejscowości Zalesie Golczowskie w gminie Klucze. Do domu jednak nie dotarł. Rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu.

- Zostawił ojcu swoje klucze do mieszkania i wyszedł. Miał jechać do mnie, bo od pewnego czasu mieszkamy pod Jaroszowcem. Od tego czasu nie ma z nim żadnego kontaktu - mówi Anna Maria Milewska, matka Kacpra. - Telefon od tamtego czasu jest wyłączony. Wiem, że nie ma przy sobie żadnego dokumentu. Nie miał powodu, żeby uciekać.

Kacper Kościelniak rysopis

Kacper Kościelniak skończył naukę w SP 27 i obecnie czeka na przyjęcie do szkoły mundurowej w Olkuszu.

  • 170 cm wzrostu,
  • szczupła budowa ciała
  • brązowe oczy 
  • ciemne włosy.

W dniu zaginięcia ubrany był w:

  • ciemne spodnie dresowe
  • czarnobiałe buty sportowe
  • czarną bluzę Cropp z charakterystycznymi różami na rękawach.

Poszukiwania Kacpra Kościelniaka w Sosnowcu

Kacpra poszukuje rodzina i policja. Brat zamieścił na Facebooku prośbę o odszukanie Kacpra. Jego zdaniem mógł przebywać ostatnio w okolicach takich dzielnic Sosnowca jak: osiedle Piastów, osiedle Naftowa, Pogoń lub Centrum.

"Ktokolwiek widział lub wie gdzie przebywa mój brat Kacper Kościelniak bardzo proszę o jak najszybszy kontakt ze mną lub najbliższym komisariatem" - pisze brat Kacpra.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE