Jeszcze nie wszystko stracone! Ferie nabrały rozpędu, ale...

2023-01-19 14:05
Ferie zimowe
Autor: Pixabay

Nie zdążyłeś nic zorganizować dla dziecka? Jeszcze nie wszystko stracone. Rodzice z Zabrza mają jeszcze wiele okazji by zapewnić w mieście atrakcje dla swojej pociechy.

Różnego typu warsztaty, wystawy, seanse filmowe dla dzieci i wycieczki przygotowały m.in.: Miejski Ośrodek Kultury wraz z dzielnicowymi ośrodkami kultury, Teatr Nowy, kino Roma, Szyb Maciej czy Sztolnia Królowa Luiza w której czeka na dzieci magiczna okazja.

- Muzeum Górnictwa Węglowego razem z miastem przygotowało tematyczne zwiedzanie atrakcji. Tym razem jest to Szkoła Magii. Jeszcze trochę miejsc zostało, wiec jeśli nasze dzieci lubią Harego Pottera czy inne opowiadania związane ze światem magii to z pewnością taka wycieczka po podziemiach bardzo im się spodoba - mówi Dawid Wowra z zabrzańskiego magistratu.

Na zwiedzających czeka także cały czas m.in. Park Miliona Świateł na kąpielisku w Maciejowie w którym można podziwiać nie tylko instalacje świetlne, ale także figury lodowe. 

Ola Grochowska

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE