Jaworzno: 18-latek zaatakował nożem swoją rodzinę. Trzy osoby są ranne

2019-11-25 9:17
Nożownik
Autor: ESKA INFO

Tragiczne zdarzenie w Jaworznie. 18-latek rzucił się z nożem na swoją rodzinę. Ranił matkę, młodszego brata i babcię. Miał ponad promil alkoholu w organiźmie, a policja nie wyklucza, że był też pod wpływem środków odurzających.

Do dramatycznych wydarzeń w Jaworznie doszło w sobotę, 23 listopada wieczorem w centrum miasta. 18-letni chłopak bez żadnego powodu zaatakował nożem swoją rodzinę. Ranił matkę, młodszego brata i babcię.

Zareagował ojciec napastnika, który obezwładnił 18-latka.

Do szpitala trafiły trzy osoby. Matka 18-latka ma dwie rany kłute szyi i dwie głowy, babcia - rany kłute i cięte twarzy, nadgarstka i przedramienia, a brat - ranę ciętą policzka. Dwie osoby już ze szpitala wypisano. Wciąż pozostaje w nim babcia napastnika, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Według ustaleń policji, 18-letni napastnik w chwili zdarzenia miał ponad promil alkoholu we krwi. Śledczy nie wykluczają, że nastolatek mógł być też pod wpływem substancji odurzających.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE