Kradzież

Jastrzębie-Zdrój: Ukradł karton papierosów na kwotę 2700 zł. Policjanci poszukują tego mężczyzny

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na zdjęciach, jest podejrzewany o kradzież. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o przekazanie informacji w tej sprawie policjantom.

Z ustaleń jastrzębskich śledczych wynika, że 23 marca 2023 roku, nieznany mężczyzna w jednym ze sklepów przy ulicy Harcerskiej w Jastrzębiu-Zdroju, około godziny 15:30 ukradł karton z papierosami na kwotę ponad 2700 złotych.

Policjanci opublikowali zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o kradzież. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 86 – informują policjanci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE