Jastrzębie-Zdrój: Eksplozja w budynku na Wrocławskiej. Jedna osoba poszkodowana

i

Autor: Facebook Miasto Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój: Eksplozja w budynku na Wrocławskiej. Jedna osoba poszkodowana

Jastrzębie-Zdrój: Eksplozja w budynku na Wrocławskiej. Jedna osoba poszkodowana

W poniedziałek ok. godz. 18 na siódmym piętrze w jednym z bloków mieszkalnych w Jastrzębiu-Zdroju doszło do eksplozji. W wyniku eksplozji jedna osoba została poszkodowana.

Jak informują wojewódzkie służby, do wybuchu doszło w mieszkaniu na siódmym piętrze bloku przy ul. Wrocławskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Miało dojść tam do wybuchu aerozoli zgromadzonych w pobliżu kuchenki gazowej. 

- W środku ujawniono rozerwany pojemnik po dezodorancie oraz drugi okopcony. Na skutek zdarzenia poszkodowany został lokator który w momencie zdarzenia znajdował się w mieszkaniu. Po udzieleniu na miejscu kwalifikowanej pierwszej pomocy został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala - poinformowała jastrzębska straż pożarna.

Uszkodzeniu uległy drzwi balkonowe oraz kuchenka gazowa. Nie stwierdzono uszkodzeń konstrukcji budynku. Wybuch nie był też na tyle silny, aby trzeba było ewakuować lokatorów pozostałych mieszkań. Działania na miejscu zakończono o godz. 19:35. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE