Trzeci sezon serialu Rojst powraca

i

Autor: Mat. prasowe/netflix

Ciekawostka

Rojst Millenium już na Netflixie. Jak dobrze znasz poprzednie sezony? Ten QUIZ to nie lada wyzywanie dla fanów

Pod koniec lutego odbędzie się najbardziej wyczekiwana premiera tego roku w Polsce. Serial Rojst powraca w trzecim sezonie. Jak zapewniają twórcy, nie zabraknie kultowych postaci, ale także pojawią się nowe. Przed premierą serialu warto przypomnieć sobie fabułę, w końcu premiera drugiego serialu odbyła się w 2021 roku. Z tej okazji, przygotowaliśmy quiz dla prawdziwych fanów.

Premiera serialu Rojst Millenium. Jak dobrze znasz fabułę?

W środę, 28 lutego na fanów serialu w reżyserii Jana Holubka czeka prawdziwa gratka. Po trzech latach od premiery drugiego sezonu, na platformie Netflix pojawi się kontynuacja serialu, czyli "Rojst. Millenium". Aktorzy pojawili się na planie jeszcze jesienią 2022, a zdjęcia zakończyły się z początkiem kwietnia 2023 roku. Nowa produkcja powstawała, m.in. w Warszawie (Praga), Częstochowie, Górnym Śląsku i Świdnicy. 

Sześcioodcinkowy serial przyniesie kontynuację znanych widzom bohaterów. Na ekranach zobaczymy także losy nowych postaci i ich kryminalnych tajemnic. Będą nimi na przykład Janusz Gajos i Tomasz Schuchaardt oraz Filip Pławiak.

Nadchodzi nowe millenium. Stare sprawy zyskują szerszy kontekst. Przeszłość dogania bohaterów w najmniej oczekiwanym momencie, a tajemnice w lesie na Grontach domagają się rozwiązania - czytamy w opisie fabuły platformy Netflix.

29 stycznia pojawił się oficjalny zwiastun opublikowany przez platformę Netflix.

Od premiery pierwszego sezonu serialu w reżyserii Jana Holubka minęło sześć lat. Dlatego warto przypomnieć sobie fabułę, na przykład rozwiązując poniższy quiz. Tylko prawdziwi fani serialu uzyskają maksymalną liczbę punktów.

Quiz. Jak dobrze znasz serial Rojst?

Pytanie 1 z 10
1. Jak nazywa się młody dziennikarz, który w I sezonie próbuje znaleźć sprawcę brutalnego morderstwa?