Gwiyzdno Haja, czyli śląska wersja Gwiezdnych Wojen. Jak wam się podoba? [WIDEO]

2019-11-16 17:22
Gwiyzdno Haja, czyli śląska wersja Gwiezdnych Wojen
Autor: Niklaus Pieron

Znowu to zrobił! Youtuber Niklaus Pieron kolejny raz przygotował śląską wersję zwiastunu dużej filmowej produkcji. Po Gerardzie z Rudy, czyli "Wiedźminie" przyszedł czas na Gwiyzdno Haja, czyli swojską wersję Gwiezdnych Wojen. Zobaczcie wideo.

Czy to będzie kolejny hit? Znany na Śląsku youtuber Niklaus Pieron znowu zaskakuje. Autor słynnego już śląskiego traileru "Wiedźmina" tym razem na tapetę wziął zwiastun dziewiątej części z serii Gwiezdnych Wojen. Gwizydna Haja, bo tak swoją własną produkcję nazwał Niklaus Pieron, rozbawi was do łez nawet jeśli po śląsku nie potraficie powiedzieć ani słowa.

Po sukcesie Heksera, czyli śląskiego "Wiedźmina", Niklaus Pieron postanowił zająć się kolejną produkcją. I wyszło to bardzo dobrze.

- No to idąc za ciosem, kolejny trailer po śląsku, tym razem na tapecie nowe Star Wars. Mam nadzieję spodoba Wam się tak jak Wiedźmin - napisał na swoim Facebooku Niklaus Pieron

Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie. Kiedy premiera?

Kolejna, 9 już część sagi Gwiezdnych Wojen w Polsce będzie miała swoją premierę 19 grudnia. Reżyserem jest JJ Abrams, a w obsadzie znajdziemy takie nazwiska jak Daisy Ridley, John Boyega czy Adam Driver. Z oficjalnych trailerów wynika, że widzowie wreszcie doczekają się ostatecznego starcia pomiędzy Rey a Kylo Renem. Czy jasna strona mocy zwycięży również tym razem?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE