DTŚ

i

Autor: Mapy Google

Wiadomości

Groźnie wyglądająca kolizja na DTŚ w Świętochłowicach. Doszło tam do zderzenia tira z osobówką

Na Drogowej Trasie Średnicowej w Świętochłowicach doszło do groźnej kolizji. Na jezdni w kierunku Gliwic tir zderzył się z osobówką. Wiadomo, że jedna osoba odniosła obrażenia. Jeden pas ruchu został tymczasowo zablokowany.

Utrudnienia na DTŚ w Świętochłowicach. Tir zderzył się z osobówką

W środę, 17 kwietnia po godzinie 9.00 na DTŚ na wysokości zjazdu na MAX Premium Burgers doszło do zdarzenia drogowego.Tir podczas zmiany pasa ruchu ze środkowego na prawy zderzył się z prawidłowo jadącą toyotą. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy.

Samochód osobowy przekoziołkował przez pas zieleni i zatrzymał się na kołach. Strażacy udzieli pomocy kierowcy. Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł kierowcę do szpitala na dalsze badania - informuje st. kpt. Rafał Binięda, rzecznik prasowy KM PSP w Świętochłowicach.

Przez kilkanaście minut skrajny pas w kierunku Gliwic był zablokowany. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - mandatem został ukarany kierowca tira. Po godzinie 10.00 droga została całkowicie odblokowana. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się płynnie.

Czy znasz kodeks karny? QUIZ. Tylko prawnicy i przestępcy zdobędą maksymalną liczbę punktów

Pytanie 1 z 10
Kto podlega odpowiedzialności karnej?