Gostyń: Koszmarny wypadek na DW 928. Motocyklistę zabrał śmigłowiec LPR

i

Autor: KMP Mikołów Gostyń: Koszmarny wypadek na DW 928. Motocyklistę zabrał śmigłowiec LPR

Wypadek

Gostyń: Koszmarny wypadek na DW 928. Motocyklistę zabrał śmigłowiec LPR

Do koszmarnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę 8 lipca w miejscowości Gostyń. 23-letni motocyklista został zabrany do szpitala przez śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w sobotę 8 lipca około godz. 17 w miejscowości Gostyń (powiat mikołowski). Jak wstępnie ustaliła policja, kierujący motocyklem 23-latek, jadąc od strony Kobióra w kierunku Mikołowa, wyprzedał ciąg samochodów i uderzył w bok osobówki, której kierująca 51-latka skręcała w lewo w ulicę Łuczników.

Motocyklista został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Sosnowcu. Mieszkance Łazisk Górnych nic się nie stało. Kierująca samochodem była trzeźwa, natomiast 23-latkowi pobrano krew do badania na obecność alkoholu bądź środków odurzających.

Policja będzie ustalać dokładne przyczyny wypadku oraz to, kto faktycznie w tej sytuacji mógł być winień temu zdarzeniu.

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Wiadomości ze Śląska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE