Gość w furze za milion złotych myśli, że jest królem szosy. Zepchnął z drogi inny samochód! [WIDEO]

2020-12-01 9:25
Gość w furze za milion złotych myśli, że jest królem szosy. Zepchnął z drogi inny samochód! [WIDEO]
Autor: Youtube/Bielskie drogi Co myślał sobie kierowca Maybacha?

Co myślał sobie w tej sytuacji kierowca Maybacha? Gość w furze za ponad milion złotych zmieniał pas z prawego na skrajny lewy i nawet nie spojrzał czy ma miejsce, żeby to zrobić. Było o krok od tragedii. Zobaczcie nagranie!

Kierowca Maybacha za milion złotych wymusza pierwszeństwo. Było o krok od tragedii!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 30 listopada na trasie S-52 w Bielsku-Białej (węzeł Komorowice, kier. Cieszyn). Pan Krzysztof nagrał kamerką w samochodzie bardzo niebezpieczne zachowanie kierowcy Maybacha. Mężczyzna, prowadzący samochód warty ponad milion złotych chyba pomyślał sobie, że jest królem szosy.

Kierowca Maybacha chciał zmienić pas ze skrajnego prawego na skrajny lew. Przeleciał więc szybciutko przez dwa pasy ruchu, ale wtedy zaskoczył go prawidłowo jadący lewym pasem samochód marki Kia Ceed.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zima w Beskidach kontra seicento. To nowa wersja "ale urwał"? Zobaczcie nagranie [WIDEO]

Tylko gwałtowne hamowanie uratowało kierowcę przed zderzeniem z Maybachem. Kia musiała uciekać w lewą stronę, a barierki były naprawdę blisko. Zobaczcie nagrania i sami oceńcie zachowanie kierowcy Maybacha.

Są osoby, które wielokrotnie próbują zdać egzamin na prawo jazdy, ale bez rezultatu. Mówi Eugeniusz Tomala, rzecznik katowickiego WORD-u:
ESKA XD #010
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE