Górnik Zabrze zmieni właściciela. Lukas Podolski podzielił się informacjami

i

Autor: Archiwum Górnik Zabrze zmieni właściciela. Lukas Podolski podzielił się informacjami

Sport

Górnik Zabrze zmieni właściciela. Lukas Podolski podzielił się informacjami

Lukas Podolski, który niedawno strzelił kluczowego gola dla Górnika Zabrze w Wielkich Derbach Śląska przekazał, że jest chętny do pomocy klubowi nie tylko na boisku, ale także w innych aspektach. Podolski wyraził swoje stanowisko w rozmowie z portalem WP SportoweFakty, gdzie również potwierdził, że klub jest na progu zmiany właściciela.

Górnik Zabrze nie rozpoczął obecnych rozgrywek ekstraklasy zbyt obiecująco, jednak ostatnio drużyna z Zabrza odniosła ważne zwycięstwo nad Ruchem Chorzów, którego jedynego gola zdobył właśnie Lukas Podolski.

Lukas Podolski potwierdza, że Górnik Zabrze zmieni właściciela

W mediach od pewnego czasu krążą informacje o możliwej zmianie właściciela klubu. Niedawno Lukas Podolski potwierdził te doniesienia.

W wywiadzie udzielonym portalowi WP SportoweFakty, Podolski wyraził swoją chęć pomocy Górnikowi Zabrze także poza boiskiem. Mówiąc o tym, Podolski stwierdził: "Moje stanowisko jest jasne, wiele osób to wie. Chciałbym pomóc Górnikowi także poza boiskiem. Myślę, że wiem, jak to zrobić. Natomiast jak to mówią, piłka jest teraz po drugiej stronie."

Podolski krytykuje władze Górnika Zabrze

Podolski nie po raz pierwszy wyraził swoją krytykę wobec zarządzających Górnikiem Zabrze. Twierdzi, że klub nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, zarówno jako drużyna, jak i w kontekście wykorzystania jego własnej osoby. Wyraził przekonanie, że wiele można by zrobić, aby klub osiągnął lepsze wyniki.

Obecnie Górnik Zabrze zajmuje 14. miejsce w tabeli ekstraklasy. Kolejny mecz ligowy odbędzie się 24 września z Legią Warszawa. Bramka Podolskiego w meczu z Ruchem Chorzów była jego pierwszym trafieniem w tym sezonie, a piłkarz rozegrał już osiem spotkań i ma na koncie jedną asystę.

W kontekście ewentualnej zmiany właściciela, oraz chęci pomocy Lukasa Podolskiego klubowi nie tylko na boisku, fani klubu nie mogą się doczekać rozwinięcie tych wydarzeń.

Wielkie Derby Śląska dla Górnika Zabrze. Podolski strzela, kibice szaleją

Zobacz zdjęcia

ESKA Śląsk

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE