Gliwice: Bezczelny złodziej roweru myślał, że nikt go nie widzi, ale wszystko nagrała kamera [ZDJĘCIA]

2021-05-18 7:43

Policjanci z Gliwic proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który na początku maja na terenie centrum przesiadkowego w Stanicy w gminie Pilchowice dopuścił się kradzieży roweru. Moment przestępstwa zarejestrowała zamieszczona tam kamera monitoringu.

Do kradzieży rowerów z terenu centrum przesiadkowego w Stanicy w gminie Pilchowice doszło 5 maja. Zamieszczone tam kamery monitoringu utrwaliły wizerunek sprawcy, ale, policja wciąż nie ustaliła tożsamości złodzieja. Teraz prosi o pomoc internautów.

- Mężczyzna ze zdjęć podejrzany jest o kradzież roweru marki Kross Hexagon o wartości 1500 zł. Być może ktoś rozpozna podejrzanego. Prosimy o kontakt z knurowskim komisariatem, tel.: 47 95900519, całodobowo 47 8590500, mail: krystian.szewczak@gliwice.ka.policja.gov.pl - apeluje policja w Gliwicach.

Sośnierz w furii. Dostało się "strugaczom mebli". Komentery Solo Adama Federa [WIDEO].
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE