Piłka na boisku

Autor: pixabay.com

GKS Katowice przegrał z Wisłą Płock 2:1. Dobre chęci nie wystarczą

2024-02-24 19:07

W sobotę 24 lutego o godzinie 15:00 rozpoczął się mecz pomiędzy Wisłą Płock a GKS-em Katowice. Chłopcy z Bukowej ostatecznie przegrali spotkanie, choć początkowo prowadzili spotkanie. Kibice GKS-u byli wyraźnie zawiedzeni i żądali odwołania trenera.

Poprzedni mecz między Wisłą Płock a GKS-em Katowice

W meczu pomiędzy GKS-em Katowice a Wisłą Płock, który odbył się na stadionie Ul. Bukowa w Katowicach, padło łącznie 5 goli. Gospodarze okazali się lepsi, zdobywając 4 bramki, podczas gdy Wisła Płock zdołała strzelić tylko jednego gola. Ostateczny wynik spotkania to 4:1 na korzyść GKS-u Katowice.

Przebieg spotkania

W sobotnim meczu pomiędzy Wisłą Płock a GKS-em Katowice, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 1:1. W 14 minucie Jędrych, zawodnik GKS-u Katowice, zdobył gola, co wywołało ogromną ekscytację wśród kibiców. Niestety, w 42 minucie Westermark strzelił bramkę dla Wisły Płock. Mimo to, nasza drużyna nie poddała się i walczyła dzielnie o zwycięstwo.

W drugiej połowie to Wisła Płock okazała się lepsza i zdołała zdobyć kolejną bramkę w doliczonym czasie gry. Pomimo starań zawodników z Bukowej i kilku zmian dokonanych przez trenera, nie udało nam się odwrócić losów spotkania. Tym razem zwycięstwo przypadło drużynie Wisły Płock.

Pomeczowe podsumowanie

Podsumowując sytuację drużyn Wisła Płock i GKS Katowice, przed meczem Wisła zajmowała 9. miejsce w tabeli, a GKS 11. miejsce. Do tej pory Wisła Płock wygrała 8 spotkań, zremisowała 6 i przegrała 6, co daje im sumę punktów wynoszącą 30. Natomiast GKS Katowice wygrało 7 meczów, zremisowało 6 i przegrało również 6, co daje im sumę punktów wynoszącą 27.

W ostatnim meczu Wisła Płock odniosła zwycięstwo i zdobyła dodatkowe trzy punkty, co sprawia że aktualnie mają oni na swoim koncie 33 punkty. Natomiast GKS Katowice nie zdobyły żadnych punktów w tym meczu i ich suma pozostaje na poziomie 27 punktów.

I Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Wisłą Płock a GKS-em Katowice, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Wisła Płock zmierzy się z drużyną Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Mecz odbędzie się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie Sportowy Bruk-Bet Termalica w Niecieczy. Będzie to ważne starcie dla obu ekip, które będą dążyć do zdobycia cennych punktów.

Natomiast GKS Katowice podejmie Miedź Legnicę. Spotkanie zostanie rozegrane 27 lutego 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Bukowej w Katowicach. Obie drużyny będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności i powalczyć o zwycięstwo. Kibice obu zespołów z pewnością czekają z niecierpliwością na te emocjonujące mecze i trzymają kciuki za swoje ulubione drużyny.