Autor: Art Service GKS Katowice pewnie wygrało z Resovią Rzeszów. Kibice wyszli z meczu bardzo zadowoleni

W szóstej kolejce Fortuny 1 Ligii GKS Katowice pewnie pokonał na swoim stadionie Resovię Rzeszów 3:0. Dzięki zwycięstwu katowiczanie nie stracili kontaktu z czołówką tabeli.

Zwycięstwo GKS Katowice. To jest TEN sezon?

Co roku cele ambitne, ale na końcu i tak awansują wszyscy, tylko nie GKS Katowice. Ten sezon będzie inny? Trudno ocenić, bowiem mamy dopiero początek sezonu. Ale ten początek GKS ma dość obiecujący. W sobotę 26 sierpnia katowiczanie podejmowali na swoim stadionie Resovię Rzeszów. Można powiedzieć, że mecz był praktycznie bez historii, bowiem GieKSa dość łatwo pokonała swojego rywala 3:0.

Wynik już w 9 minucie otworzył Arkadiusz Jędrych. W 45 na 2:0 podwyższył Grzegorz Rogala. Wynik meczu w 90 minucie ustalił Mateusz Marzec. Wynik mógł być wyższy, ale Arkadiusz Jędrych zmarnował w doliczonym czasie rzut karny.