Imprezy

Festiwal roślin w Katowicach. MCK zazielenił się wiosennie

W Katowicach trwa Festiwal roślin. Impreza odbywa się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i potrwa do niedzieli. Organizatorzy zapewniają, że każdy miłośnik roślin znajdzie tu coś dla siebie. Niektóre gatunki to prawdziwe okazy.

MCK w Katowicach jest dzisiaj najbardziej zielonym miejscem na Śląsku. W dniach 13-14 kwietnia trwa tutaj Festiwal Roślin w Katowicach. Organizatorzy zapewniają, że niezależnie od tego, czy jesteś zielonym entuzjastą, czy dopiero chcesz odkryć magię roślin, czeka na Ciebie niesamowite wydarzenie pełne radości, barw i inspiracji!

Festiwal roślin w Katowicach. Co zobaczymy?

Uczestnicy Festiwalu roślin z całą pewnością docenią, że do każdego okazu można podejść, dotknąć i powąchać. Przed zakupem warto skonsultować się ze sprzedawcą, aby dowiedzieć o pielęgnacji wybranej rośliny.

W MCK nie brakuje fascynujących gatunków, które zaintrygują nawet tych, którzy wcześniej byli obojętni na roślinny urok. Równocześnie poszerzony został dział roślin kolekcjonerskich z atrakcyjnymi cenami. Znajdziemy także dział z najnowszymi wzorami donic i doniczek, które będą ozdobą domu. Są także narzędzia i preparaty, podłoża, nawozy, książki poradnikowe akcesoria dla pasjonatów i wiele innych niespodzianek.

Zobacz zdjęcia

Najważniejsze informacje o Festiwalu roślin w Katowicach

Festiwal roślin odbywa się na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach przez dwa dni weekendu

  • 13 kwietnia (sobota) - 8:00-20:00
  • 14 kwietnia (niedziela) - 10:00-18:00

Co wiesz o kwiatach doniczkowych? Quiz dla prawdziwej rośliniary

Pytanie 1 z 10
Modna roślina z dziurawymi liśćmi to