Fabryka Pełna Życia i pełna ludzi. Weekendowa impreza z ESKA Summer City

Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej jest w ten weekend pełna ludzi. Bogaty program wydarzeń od soboty do niedzieli gwarantuje dobrą zabawę w gronie przyjaciół i rodziny. Miejsce spotkań znalazło się na trasie ESKA Summer City.

Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej

Do Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej prowadzą wszystkie drogi w mieście. To miejsce staje się ulubionym punktem spotkań przyjaciół zwłaszcza w pogodne i ciepłe wieczory. W ten weekend 6-7 sierpnia 2022 program wydarzeń w Fabryce Pełnej Życia jest wyjątkowo bogaty. A dodatkowo FPZ znalazła się na trasie ESKA Summer City więc uczestnicy imprez mają okazję wziąć udział w zabawie i konkursach z nagrodami.

Fabryka Pełna Życia: program weekendu

Sobota, 6 sierpnia: godz.12.00-22:00, Lotny Festiwal Piwagodz.21.00, Letnie Kino Plenerowe z Pałac Kultury Zagłębia film "Tajemnice Silver Lake", kryminał, USA 2018 r.

Niedziela, 7 sierpnia: godz.10.00-13:00, Śniadanie na Trawie w Strefie Smaku z Majster Zastávka Fabrykawka Miejsce Walcownia - Fabryka Pełna Życia Lodowato godz.10.00-11:00, Joga na Trawie z Chata Jogi godz.12.00-20:00, Lotny Festiwal Piwagodz.17.00, prezentacja zespołu piłkarskiego KS Unia Dąbrowa Górnicza

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE