ENEJ z wyjątkowym koncertem nowej trasy VESNA TOUR 20 kwietnia zawita do Zabrza

i

Autor: Wiktor Franko

Wydarzenia

ENEJ z wyjątkowym koncertem z nowej trasy VESNA TOUR 20 kwietnia zawita do Zabrza. Bilety w sprzedaży

2024-04-16 11:47

Artyści z grupy ENEJ promują nowy album zatytułowany „Vesna" podczas klubowej trasy koncertowej VESNA TOUR . Przyjadą także na Śląsk, do Zabrza - wystąpią w klubie Wiatrak już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia. Bilety są w sprzedaży.

Vesna Tour - zespół Enej w nowej trasie koncertowej 

VESNA - taki jest tytuł albumu zespołu ENEJ, którego premiera miała miejsce ponad miesiąc temu, 1 marca. Wśród 13 kawałków wpadających w ucho są takie, które zdecydowanie porywają do tańca i zabawy, ale są też i spokojniejsze, bardziej nostalgiczne. 

- Płyta jest energetyczna, ale brzmienie trochę inne. Ciągle czegoś szukamy i chcemy, aby to brzmienie szło z duchem czasu. Są piosenki po ukraińsku, jest ballada z bardzo mocnym, wschodnim klimatem, więc wszystko to czym jest Enej - mówi wokalista grupy Piotr Sołoducha. 

„Magnes", „Neony", „Nowy moment", kawałek w języku ukraińskim „Vesna" czy we współpracy z zespołem Kwiat Jabłoni utwór „Nie uprzedził nikt" - każdy jest absolutnym HITEM. 

ENEJ wystąpi w Zabrzu - już w sobotę, 20 kwietnia

Artyści na początku kwietnia rozpoczęli VESNA TOUR - klubową trasą koncertową promującą album. Przemierzają różne zakątki Polski, pamiętając o swoich wiernych fanach także na Śląsku, którzy z niecierpliwością już na nich czekają.

- To jest nasz powrót do klubów. Minęło kilka dobrych lat od takiej trasy po klubach. W ubiegłym roku zagraliśmy cztery koncerty związane z naszym 20-leciem i bardzo za tym zatęskniliśmy, więc nowa płyta jest świetną okazją do powtórki. Gramy oczywiście cały materiał z nowej płyty, ale są też „enejowe klasyki". Całą magię i klimat tworzymy z publicznością - mówi wokalista Eneja.

Zagrają już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia w klubie Wiatrak w Zabrzu. Koncert rozpocznie się o godzinie 20. Bilety w cenie 85 zł dostępne są TUTAJ:

https://goingapp.pl/wydarzenie/enej-vesna-tour-zabrze/kwiecien-2024

https://empikbilety.pl/wydarzenie/enej-vesna-tour-zabrze/kwiecien-2024?queryID=2338db8f2126bbb848d38d199fe590cd.

Wpadajcie na prawdziwą, muzyczną ucztę!