Efektowny mural powstał na ścianie remizy OSP Kochcice

i

Autor: Facebook/OSP Kochcice

Wiadomości

Efektowny mural powstał na ścianie remizy OSP Kochcice. "Murem za polskim mundurem"

Mural, który nawiązuje do polskich służb mundurowych, powstał na ścianie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kochcicach w powiecie lublinieckim. Dzieło robi wrażenie.

Powstał mural z ważnym przesłaniem na remizie OSP Kochcice

Efektowny mural powstał na jednej ze ścian remizy w Kochcicach w powiecie lublinieckim. Na tle polskiej flagi widzimy policjanta, strażaka ochotnika z OSP Kochcice, komandosa z jednostki w Lublińcu, a także strażnika granicznego. 

- #MuremzaPolskimmundurem to hołd oddany służbom mundurowym w naszym kraju, począwszy od strażnika granicznego, który chroni granic kraju, gdzie w szkle lornetki widać matkę z dwójką dzieci nastepnie komandos z jednostki w Lublińcu nieopodal Kochcic, dalej druchna z jednostki OSP Kochcice (tą historię przybliżę wkrótce) i na końcu policjant. Wszystkie służby przedstawione na muralu stoją na straży naszego w miarę spokojnego życia pamiętajmy o tym każdego dnia - napisał - w mediach społecznościowych - autor muralu Adam Wirski, który jest znany bardziej jako KruK Maluje. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE