Urząd Miasta Tychy

i

Autor: UM Tychy

Dzień Zdrowia w Tychach. Skorzystaj z bezpłatnych badań

2023-10-03 13:16

Bezpłatne badania, konsultacje, wykłady prozdrowotne czy pokazy ratownictwa medycznego - już w czwartek [07.10] w Gemini Parku w Tychach odbędzie się miejski Dzień Zdrowia.

Już w najbliższy czwartek [07.10] w tyskim Gemini Parku odbędzie się miejski Dzień Zdrowia. Każdy kto odwiedzi galerię handlową w godzinach od 9:00 do 15:00 będzie mógł skorzystać m.in z bezpłatnych badań USG, dopplera, badań słuchu czy zabiegów i konsultacji fizjoterapeutycznych.

W programie wydarzenia zaplanowano również wiele wykładów m.in: "Dietetyczny chaos – jak się w nim odnaleźć", "Alkohol a zdrowie", "Nowoczesna diagnostyka i interdyscyplinarne leczenie przewlekłego zapalenia pęcherza u kobiet i przewlekłego zapalenia prostaty u mężczyzn", "Wirus brodawczaka ludzkiego".

Podczas czwartkowego miejskiego Dnia Zdrowia odbędą się również konkursy z nagrodami dla najmłodszych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE