Dyrektorka liceum w Sosnowcu zatańczyła w niej jak Wednesday. Teraz słynną sukienkę można kupić

i

Autor: Facebook/Ewelina Stasik, mat. prasowe

WOŚP

Dyrektorka liceum w Sosnowcu zatańczyła w niej jak Wednesday. Teraz słynną sukienkę można kupić i wspomóc WOŚP

Ten filmik w 2023 podbił Tik-Toka. Ewelina Stasik, dyrektorka jednego z liceów w Sosnowcu, w trakcie studniówki zatańczyła niczym amerykańska aktorka Jenna Ortega w serialu "Wednesday". Teraz słynna sukienka została wystawiona na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sukienka dyrektorki IX LO w Sosnowcu dostępna na aukcji WOŚP

Ta sukienka niewątpliwie przeszła do historii. W ubiegłym roku, w trakcie studniówki IX LO im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu, Ewelina Stasik, dyrektorka szkoły, postanowiła zaprezentować uczniom własną interpretację tańca Wednesday Addams z serialu dostępnego na platformie Netflix. Był to, jak się okazało, strzał w dziesiątkę. 

Taniec zobaczyło ponad 4 mln osób na Tik-Toku. 

Wiele z nich pisało i dzwoniło do mnie z pytaniem gdzie tę sukienkę kupiłam. 32. Finał WOŚP przebiega pod hasłem "Płuca po pandemii". Dla mnie to szczególnie ważne i istotne hasło… Dlatego oddaję tę sukienkę na aukcję WOŚP. Liczę, że przyniesie komuś wiele radości, bo jest piękna. Ale przede wszystkim kwota, za którą zostanie wylicytowana pomoże wesprzeć działania profilaktyczne i leczenie płuc po covidzie – napisała, na Facebooku, Ewelina Stasik.

Licytacja sukienki, w rozmiarze 34, już ruszyła. I potrwa ona do 2 lutego. Na ten moment cena wynosi 400 zł. Aukcję można znaleźć w TYM miejscu. Dochód zostanie przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Na sam koniec przypomnijmy sobie słynny taniec: