Piłka na boisku

Autor: pixabay.com

Dominacja Ślęzy Wrocław nad Gwarkiem Tarnowskie Góry. Mecz zakończył się wynikiem 4:1

2024-02-25 11:15

W sobotę 24 lutego w Tarnowskich Górach odbył się mecz w ramach III Ligi - Grupy 3 pomiędzy Gwarkiem Tarnowskie Góry a Ślęzą Wrocław. Gospodarze przegrali sromotnie. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla przyjezdnych.

Przebieg spotkania

W sobotnim meczu, który odbył się w Tarnowskich Górach, drużyna gospodarzy rozpoczęła starcie z pełną determinacją i już w 5. minucie Lubaski zdobył spektakularnego gola, wprowadzając naszych kochanych Gwarków na prowadzenie.

Przerwa była pełna nadziei, gdy obie drużyny schodziły z boiska przy wyniku 1:0 dla naszych ukochanych Gwarków. Niestety, w drugiej połowie to Ślęza Wrocław przejęła inicjatywę i pokazała swoją dominację, zdobywając aż cztery gole. A wyglądało to tak.

W 64. minucie Pisarczuk strzelił bramkę dla Ślęzy Wrocław i doprowadzając do remisu. Już minutę później Jakuć podwyższył wynik na 1:2 dla gości. Gwarek próbował się odbić, ale w 70. minucie Marcjan zdobył trzeciego gola dla Ślęzy Wrocław, zwiększając przewagę rywali. Ostatecznie, w 82. minucie Pisarczuk ponownie zapisał się na listę strzelców i ustalił wynik meczu na 1:4 dla Ślęzy Wrocław.

Pomeczowe podsumowanie

W meczu pomiędzy Gwarkiem Tarnowskie Góry a Ślęzą Wrocław zwyciężyła drużyna Ślęzy, zdobywając 3 punkty. Obecnie Ślęza Wrocław zajmuje 5 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 9 wygranych meczów, 3 remisy i 6 porażek, co daje im sumę punktów równą 30.

Natomiast Gwarek Tarnowskie Góry znajduje się na 12 miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 5 wygranych meczów, 4 remisy i 9 porażek, co daje im sumę punktów równą 19.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Gwarkiem Tarnowskie Góry a Ślęzą Wrocław, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Unii Turza Śląska z Gwarkiem Tarnowskie Góry odbędzie się 3 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Miejskim we Wodzisławiu Śląskim. Natomiast mecz Ślęzy Wrocław z Górnikiem Polkowice zostanie rozegrany dzień wcześniej, czyli 2 marca 2024 roku o godzinie 14:30 na stadionie Kompleksu Piłkarskiego 1 Ks Ślęza we Wrocławiu.