Dni Imielina to szalona impreza. Cleo czaruje publiczność. Zobacz zdjęcia

2022-07-02 21:55

Dni Imielina 2022 odbywają się na Stadionie Miejskim. Sobotni koncert Cleo to główna atrakcja imprezy. Nic dziwnego, że stadion zapełniony jest w całości. Cleo wystąpiła w zaskakujących kreacjach i oczarowała mieszkańców Imielina. Świetną zabawę gwarantuje akcja ESKA Summer City. Zobaczcie zdjęcia.

Dni Imielina 2022

Dni Imielina odbywają się w tym roku w pierwszy weekend 2-3 lipca. Organizatorzy zadbali o to, aby program był niezwykle atrakcyjny. Zarówno w sobotę jak i niedzielę nie brakuje imprez, które skupiają uwagę wszystkich mieszkańców.

Głównym wydarzeniem soboty jest koncert Cleo. Ta gwiazda muzyki tanecznej wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka, kobieta wielu talentów od kilku lat jest niekwestionowaną gwiazdą. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: soul, gospel, R’n’B, funk i hip hop. W 2013 roku singiel „My Słowianie” który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach około 100 milionów razy. Utwór uzyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2014 roku. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad półtora miliona fanów, a jej teledyski wyświetlono około 200 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album „Bastet”, który już na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty. Pierwszy singiel z płyty, „Zabiorę nas” uzyskał najwyższy status diamentowego singla i uzyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2016 roku. Sobotnią imprezę poprowadził Piotr Wikar, dziennikarz Radia Eska.

ESKA Summer City

Sobotnie popołudnie upłynęło w Imielinie pod znakiem doskonałej zabawy w ramach akcji ESKA Summer City. Były konkursy, plebiscyty i różnego rodzaju konkurencje, w których mieszkańcy chętnie brali udział. Nagrodami były gadżety Radia ESKA - koszulki, czapeczki, smycze na klucze itd. 

Działo się naprawdę sporo

Już od samego rana w ramach Imielińskich Mikropodróży zostanie zorganizowana wycieczka z udziałem przewodnika wokół Zbiornika Dziećkowice, potocznie zwanego Zalewem Imielińskim, pt: „Dwie godziny dookoła zalewu - poznajmy się”. 

Następnie odbył się plener malarski dla dzieci i młodzieży „Z naturą na Ty - poznajmy się”. Plener skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, którzy pod okiem plastyków nad urokliwym Zalewem Imielińskim nauczą się nie tylko sztuki malarstwa plenerowego ale również wrażliwości na piękno krajobrazu oraz spędzą czas bez komputera. 

Wieczorem - tuż przed Cleo na scenie pojawił się Mesajah i dał bardzo energetyczny koncert. Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku. 

Program Dni Imielina 2022

Sobota

 • 9.00 Mikropodróże po Metropolii "W dwie godziny dookoła Zalewu"
 • 10.00 Z naturą na Ty - Poznajmy się. Plener plastyczny nad Zalewem.
 • Imieliński Bieg Ekologiczny na dystansie 21 m i 10 km
 • 19.30 koncert Mesajah
 • 21.00 koncert Cleo
 • 22.15 Pokaz laserowy

Niedziela 3 lipca

 • 15.00 występy dzieci i młodzieży z Imielina
 • 16.00 Piraci z Karaibów. Program dla dzieci
 • 17.00 koncert Imielińskiej Orkiestry Dętej
 • 17.45 wręczenie nagród w zawodach i turniejach
 • 18.30 Igor Kwiatkowski - występ kabaretowy
 • 19.30 koncert Michała Wiśniewskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE