Motocyklista uciekał przed policją. Uderzył w radiowóz

i

Autor: KMP Jastrzębie-Zdrój

Policyjne

Desperacka ucieczka motocyklisty w Jastrzębiu-Zdroju. Uderzył w radiowóz

W trakcie ucieczki 40-latek wyrzucił z kieszeni woreczki z białą substancją. Jego desperacką próbę uniknięcia odpowiedzialności przerwali jastrzębscy wywiadowcy.

Wszystko zaczęło się od kierunkowskazu, a właściwie jego braku. W piątkowy wieczór motocyklista jadący ul. Podhalańską zapomniał zasygnalizować zamiar skrętu na skrzyżowaniu. Jego błąd nie umknął uwadze jastrzębskich wywiadowców.

Co więcej, mundurowi podejrzewali, że motocyklem kieruje mężczyzna z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, ale wtedy motocyklista rzucił się do ucieczki.

Nie zważał przy tym na nic. Ignorował wszelkie sygnały świetlne i dźwiękowe, a po drodze popełnił szereg wykroczeń. W trakcie jazdy wyrzucił też woreczki z białą substancją, a następnie uderzył w radiowóz.

Mundurowym udało się zakończyć desperacką ucieczkę motocyklisty, zajeżdżając mu drogę. Potwierdziły się ich podejrzenia: 40-latek miał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Za złamanie zakazu, posiadanie środków zabronionych i niezatrzymanie się do kontroli grozi mu teraz do kilku lat więzienia oraz wysoka grzywna. 40-latek odpowie też za wykroczenia, które popełnił podczas ucieczki.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE