Dawid Podsiadło i Maria Dębska

i

Autor: Empik/mat. udostępnione, WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Z życia gwiazd

Dawid Podsiadło i Maria Dębska znów byli widziani razem. Nie szczędzili sobie czułości na koncercie

2023-09-01 14:58

Co tak naprawdę łączy Dawid Podsiadło i Marię Dębską? Od kilku tygodni w tym temacie huczy od plotek. Tymczasem znowu byli oni razem widziani i... nie szczędzili sobie czułości na koncercie.

Dawid Podsiadło i Maria Dębska byli razem na koncercie. Czy są w związku?

Na początku sierpnia tego roku media plotkarskie informowały, że w trakcie OFF Festivalu w Katowicach Dawid Podsiadło był widziany w towarzystwie aktorki Marii Dębskiej, która jest znana m.in. z głównej roli w filmie o Kalinie Jędrusik "Bo we mnie jest seks". Para miała być widziana w hotelu w Katowicach, a także podczas wspólnej podróży do Warszawy.

Od razu pojawiły się domysły, że łączy ich coś więcej niż tylko zwykła znajomość. Te informacje mogliśmy przeczytać na stronie portalu "WP Gwiazdy". Później tabloid "Fakt" opublikował zdjęcia, na których było widać Dawida Podsiadło i Marię Debską, jak spacerowali - w towarzystwie Darii Zawiałow - warszawskimi ulicami. 

Ostatnio parę widziano natomiast na koncercie brytyjskiego zespołu alt-J, który odbył się w warszawskim klubie Progresja. Poinformował o tym portal "ShowNews". 

- Dawid i Marysia nie mogli od siebie oderwać wzroku, cały czas rozmawiali i się śmiali, ewidentnie mają się ku sobie. Ich zachowanie zdecydowanie wskazywało na to, że łączy ich coś więcej niż koleżeństwo. Nie szczędzili sobie czułych gestów i pocałunków - przyznał informator portalu.

Dawid Podsiadło chroni swoje życie prywatne

Choć Dawid Podsiadło jest obecnie najpopularniejszym polskim artystą, to zdecydowanie chroni swoją prywatność i nie potwierdza miłosnych plotek. W przeszłości pisano, że był on w długoletnim związku z Eweliną Cnotą. Później wokalista podobno spotykał się z aktorką Zofią Wichłacz, a następnie z Vanessą Aleksander.

Jeszcze nie tak dawno serwisy plotkarskie podawały, że Podsiadło randkuje ze skrzypaczką Magdaleną Laskowską. 

QUIZ Dawid Podsiadło. Jak dobrze znasz przeboje artysty z Dąbrowy Górniczej? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego utworu artysty pochodzi ten fragment: "A ja tańczę drugi dzień, mam swój kwadratowy metr"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE