Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie ilustracyjne

Co za wpadka!

Częstochowa: Przewrócił się na rowerze, a w kieszeni miał marihuanę. „Pomógł” mu policjant

W Częstochowie doszło do sytuacji, która mogłaby by robić za scenariusz do słabej komedii. Policjant po służbie zobaczył leżącego na chodniku zakrwawionego rowerzystę. Pech chciał, że cyklista miał w kieszenie marihuanę. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany przez sąd.

Historia policjanta z Częstochowy to prawdziwy rollercoaster emocji. Mundurowy wracając po służbie, zauważył leżącego na chodniku mężczyznę, który był zakrwawiony i niezdolny do samodzielnego wstania. Bez wahania zatrzymał się, by udzielić pomocy.

Częstochowa. Marihuana zamiast dowodu

Policjant wezwał również pogotowie, ponieważ ranny mężczyzna mocno krwawił i nie potrafił określić swojej tożsamości.

To, co działo się dalej, może wyglądać się jak scenariusz do taniej komedii. Okazało się, że poszkodowany nie miał przy sobie dokumentów. Jednak zamiast dowodu osobistego, w kieszeni miał woreczek z zielonym suszem.

Poszkodowany stał się agresywny

Kiedy mundurowy próbował ustalić tożsamość rannego, informując go jednocześnie, że jest policjantem, sytuacja nabrała nieoczekiwanego obrotu. Poszkodowany nagle stał się agresywny i próbował uciec. Jednakże, nie udało mu się to.

Susz okazał się być marihuaną. Ale to nie koniec historii. Po przewiezieniu rannego do komisariatu okazało się, że mężczyzna jest również poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary więzienia. To oznacza, że spędzi najbliższe miesiące za kratkami. Dodatkowo, za posiadanie narkotyków grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

ESKA Śląsk

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE