Czeladź: Klubowym klientom oferowały więcej, niż taniec. Na prostytucji zarabiały trzy kobiety

2022-12-21 12:03
Czeladź: Klubowym klientom oferowały więcej, niż taniec. Na prostytucji zarabiały trzy kobiety
Autor: Archiwum Czeladź: Klubowym klientom oferowały więcej, niż taniec. Na prostytucji zarabiały trzy kobiety

Zarabiały 300 złotych za godzinę, 100 oddawały swoim pracodawcom. Osiem kobiet nieformalnie zatrudnionych w nocnym klubie w Czeladzi, oferowało nie tylko taniec erotyczny klientom w klubowych pokojach. Kasę na prostytucji zbijały trzy kobiety i jeden mężczyzna.

W klubowych pokojach oferowały klientom nie tylko taniec. Kasę na prostytucji zbijały trzy kobiety

Klub nocny z Czeladzi zatrudniał nieformalnie w roli tancerek osiem kobiet. Miały one prezentować klientom taniec erotyczny i serwować drinki. W praktyce jednak w pokojach klubowych proponowały usługi seksualne. Za godzinę "pracy" panie zarabiały 300 złotych. Oficjalnie właściciele lokalu nie uczestniczyli w tym procederze, ale po spotkaniach z klientami kobiety oddawały im znaczną część zarobionych przez siebie pieniędzy.

Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu skierowała w tej sprawie akt oskarżenia do sądu. Dotyczy on czterech osób, które działając w zorganizowanej grupie przestępczej czerpały korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inne osoby. 

- Do procederu dochodziło na terenie Czeladzi, w okresie od lipca 2021 roku do kwietnia 2022 roku. Oskarżeni to trzy kobiety i mężczyzna, w wieku od 45 do 56 lat - tłumaczy prokurator Waldemar Łubniewski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu.

Podejrzani to właściciele klubu nocnego i osoby nim zarządzające.

Dodatkowo dwie osoby prokurator oskarżył o kierowanie grupą przestępczą, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. Na wniosek prokuratora troje oskarżonych zostało tymczasowo aresztowanych.  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE