Covid-19 atakuje w szpitalu w Żywcu. Są nowe obostrzenia w odwiedzinach pacjentów

2022-05-21 9:45
covid-19
Autor: unsplash.com

Gwałtownie wzrosła liczba chorych na COVID-19 w Żywcu. Ognisko zakażeń COVID-19 wystąpiło na oddziale chorób wewnętrznych szpitala w Żywcu. Szpital wprowadził surowe obostrzenia w zasadach odwiedzin pacjentów. Obowiązują do końca maja.

COVID-19 w szpitalu w Żywcu

Szpital w Żywcu poinformował o nagłym wzroście zachorowań na Covid. Sytuacja jest pod kontrolą, ale w związku z pojawieniem się ogniska koronawirusa, wprowadzone zostały znaczące obostrzenia dla pacjentów i odwiedzających.

Zgodnie z decyzją dyrekcji szpitala w Żywcu, przy pacjencie może przebywać tylko jedna osoba. Dodatkowo w pokoju pacjentów może przebywać jednocześnie tylko dwóch odwiedzających. A łączny czas odwiedzin pacjentów został skrócony do 15 minut.

Szpital żywiecki ma dziewięć oddziałów całodobowej opieki medycznej, poradnie, a także punkt pomocy nocnej i świątecznej. PAP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE