Coach szukał asystentki do swojego biura. Wynagrodzenie? 0 zł miesięcznie

2022-09-29 9:39
Coach szuka asystentki do swojego biura. Wynagrodzenie? 0 zł miesięcznie
Autor: Pixabay/ Facebook Dawid Piątkowski

Znany trener rozwoju osobistego Dawid Piątkowski, umieścił nietypowe ogłoszenie o pracę. Coach szuka asystentki zarządu. Kandydatka musi mieć "pełną dyspozycyjność 24h/7dni w tygodniu". To wszystko za 0 zł miesięcznie. Jeżeli nie chcesz współpracować za darmo, nie aplikuj - napisał na swoim Facebooku coach.

Dawid Piątkowski, znany trener rozwoju osobistego, multimilioner, autor bestselerowych publikacji, mentor oraz utytułowany sportowiec - właśnie takie informacje pojawiają się o nim na jego stronach i social mediach.

Znany coach i influencer umieścił w sieci 28 września ogłoszenie o pracę. Szukał asystentki zarządu. Zadania nowego pracownika to: umowy współpracy, rekrutacje, koordynacja grup sprzedażowych, umowy z klientami, concierge, współpraca z bankami, social media i nieskończenie więcej. Zaproponował za to wszystko wynagrodzenie w wysokości 0 zł. Przykrym faktem zdaje się być to, że potencjalna kandydatka zgodziła się na te warunki i rozpocznie pracę - tak przynajmniej wynika z komentarza Piątkowskiego zamieszczonego pod postem.

Coach wymaga aby osoba przyjmująca tę posadę miała doświadczenie w modelingu, fotomodelingu, pracy biurowej oraz znała język angielski. Chce także, aby nowy pracownik prowadził własną działalność gospodarczą i był dyspozycyjny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Osoba, które chcą z nim pracować, musi wykazać się "znajomością twórczości Dawida Piątkowskiego".

"Niemożliwe rzeczy robione od ręki. Cuda realizowanie w dobę" - czytamy dalej.

Pracownik w zamian otrzyma: pełne wsparcie szkoleniowe i rozwojowe, pomoc w budowaniu marki, wydaniu książek, rozwoju osobistym i duchowym, inwestycjach, wyjazdy zagraniczne i wiele innych.

Wynagrodzenie? 0 zł miesięcznie. A jeśli się to nie podoba - nie aplikuj. Internauci nie przebierali w komentarzach.

"Mam nadzieję, że w przyszłości takie ogłoszenia będą karalne",

"Dyspozycyjność 24/7 i wynagrodzenie 0zł, ale za to pracownica do garnka włoży "zajebistą atmosferę"",

"Państwowa Inspekcja Pracy, halko, zapraszamy na fejsbuka, ktoś tu odjechał"

Do powyższych komentarzy odniósł się sam Piątkowski. Twierdzi, że udało już mu się znaleźć asystentkę zarządu.

- Asystentka już wybrana Dziękuję za wszystkie komentarze, dzięki hejterom nie muszę płacić za reklamę I dobrze wiedzieć przy okazji kto i co ma w głowie - napisał.

Jesień w Bieszczadach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE