Co można dostać za 5 tys. zł? Na przykład dwie marchewki zamiast telefonu

2022-12-13 16:00
Co można dostać za 5 tys. zł? Na przykład dwie marchewki zamiast telefonu
Autor: slaska.policja.pl Co można dostać za 5 tys. zł? Na przykład dwie marchewki zamiast telefonu

Mieszkaniec Rudy Śląskiej miał wielkiego pecha, bowiem kupił przez internet telefon, a po otrzymaniu przesyłki znalazł w pudełku dwie marchewki. 5 tys. zł zainkasował kurier.

Marchewki zamiast telefonu. Mieszkaniec Rudy Śląskiej stracił 5 tys. zł

Początek sprawy miał swoje miejsce na jednym z portali ogłoszeniowych, gdzie rudzianin znalazł ogłoszenie sprzedaży najnowszego modelu telefonu popularnej marki, o ponad 2 tysiące taniej. Uzgodnił ze sprzedawcą, że za przesyłkę zapłaci kurierowi. Gdy w poniedziałek 12 grudnia przyjechał do niego kurier z paczką, zapłacił za nią 5 tysięcy. Kurier szybko zniknął, a w paczce zamiast najnowszego flagowca z Ameryki były dwie marchewki. Mężczyzna powiadomił policjantów z rudzkiej jedynki, którzy zwrócili się do firmy kurierskiej o zablokowanie wpłaconych przez odbiorcę pieniędzy, a sprawą zajęli się już kryminalni.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE