Co się dzieje z ciałem po dwóch latach w trumnie? Grabarz z TikToka odpowiada wprost

i

Autor: Pixabay, TikTok/robas000

Wiadomości

Ciało w trumnie. Co się z nim później dzieje? Grabarz z TikToka odpowiada na pytania internautów

Grabarz Robert, który prowadzi swoje konto na TikToku, ostatnio odpowiedział na pytanie jednego z obserwujących, które dotyczyło tego, co się dzieje z ciałem zmarłego po dwóch latach w trumnie. – Jest takich pytań bardzo, bardzo dużo – przyznał.

Jak wygląda ciało w trumnie? Grabarz odpowiada

Pan Robert, który jest grabarzem, bardzo prężnie działa na TikToku. Chętnie dzieli się tajnikami swojej profesji i odpowiada na pytanie internautów. Jego konto – @robas000 – obserwuje już ponad 200 tys. osób. Nic więc dziwnego, że na kanale pana Roberta pojawia się mnóstwo filmików. Tematów wrażliwych także nie brakuje. 

Ostatnio jeden z użytkowników zapytał o rozkład zwłok, a konkretnie o to, jak wygląda ciało po dwóch latach w grobie? Grabarz Robert postanowił i na to pytanie odpowiedzieć. I to w dość konkretny sposób. 

Jest takich pytań bardzo, bardzo dużo [...]. Słuchaj, po pierwsze nie siedzę w ziemi, nie jestem kretem. Po drugie: widziałem swoje przy ekshumacjach bardzo wczesnych. Czy naprawdę chcemy dążyć do tego, żeby wiedzieć, jak takie ciało wygląda po jakimś tam czasie? Wydaje mi się, że raczej nie – odpowiedział grabarz w wideo, które wyświetlono już ponad 150 tys. razy. 

Pan Robert podzielił się także ze swoimi widzami pewną radą. 

Zapamiętajcie osoby zmarłe takimi, jakimi były za życia. Takimi, jak pożegnaliście ich w tych ostatnich chwilach. Nie pytajcie się, jak mogą wyglądać po jakimś tam czasie, bo to nie jest Wam potrzebne do szczęścia. Do szczęścia są potrzebne Wasze wspomnienia, chwile, które spędziliście z tą osobą. Chwile radosne i chwile smutku. [...]  A jak teraz wyglądają, niech to będzie jedną wielką tajemnicą. Nie zaburzajmy naszych wspomnień obrazem, który naprawdę może wstrząsnąć – podsumował Robas.

Całe wideo udostępniamy poniżej: 

Listen on Spreaker.