Bytom. Druh Dawid zginął w wypadku w koksowni. Podano datę pogrzebu 23-latka

i

Autor: OSP Górniki Bytom. Druh Dawid zginął w wypadku w koksowni. Podano datę pogrzebu 23-latka

Bytom. Druh Dawid zginął w wypadku w koksowni. Podano datę pogrzebu 23-latka

2023-02-09 14:00

Druh Dawid z OSP Górniki zginął w wyniku tragicznego wypadku, do jakiego doszło w bytomskiej koksowni. Strażak miał zaledwie 23 lata. OSP podało datę pogrzebu młodego druha.

Bytom. Nie żyje druh Dawid. Podano datę pogrzebu

Druh Dawid zginął w tragicznych okolicznościach. W niedzielę, 5 lutego w koksowni w Bytomiu doszło do koszmarnego wypadku. 23-letni strażak został wciągnięty przez taśmociąg. - Mężczyzna w wieku 23 lat został wciągnięty przez bęben zwrotny na przenośniku taśmowym do podawania mieszanki węglowej. Poniesione przez pracownika obrażenia okazały się śmiertelne - podała Koksownia Bytom. - Nieoczekiwana śmierć wyrwała z naszych strażackich szeregów Człowieka sumiennego, uczynnego, który tej działalności poświęcił wiele energii i pracy, nie szczędził swojego zdrowia, wolnego czasu, realizując z ogromnym zaangażowaniem zadania ratownicze mające na celu pomoc drugiemu człowiekowi w zagrożeniu - wspominali strażaka koledzy z OSP.

W środę podano szczegóły pogrzebu. Ostatnie pożegnanie Dawida odbędzie się w piątek, 10 lutego o godz. 12:30 w kościele pw. św. Jacka w Bytomiu przy ul. Matejki 1. W czwartek zostanie odmówiona modlitwa w intencji zmarłego w kaplicy Zakładu Pogrzebowego "Walicki" przy ul. Piekarskiej 99.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE