Bunga bunga na parafii w Dąbrowie Górniczej

i

Autor: Pixabay/zdj. ilustracyjne

Memy

Bunga bunga księży w Dąbrowie Górniczej. Nowe memy internautów

2023-10-02 13:36

Echa skandalu z orgią w tle w jednej z parafii w Dąbrowie Górniczej nie milkną. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiło się sporo memów dotyczących tej seksimprezy z udziałem męskiej prostytutki. Zobaczcie koniecznie.

Impreza bunga bunga na parafii. Internauci nie mają litości MEMY

Nie milkną echa seksafery księży na terenie parafii Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Dzięki ustaleniom dziennikarzy "Gazety Wyborczej" o sprawie dowiedziała się cała Polska. Nic więc dziwnego, że internauci postanowili wykorzystać ten fakt i zaczęli tworzyć memy. I jest ich naprawdę sporo.

Zresztą sprawdźcie sami najlepsze z nich w poniższej galerii: 

Seksafera w parafii w Dąbrowie Górniczej

Przypomnijmy, że dziennikarze "GW" ujawnili, że pod koniec sierpnia tego roku księża zorganizowali w budynku należącym do parafii imprezę, na którą zaprosili męską prostytutkę. Miała ona charakter czysto seksualny. "Jej uczestnicy zażywali tabletki na potencję" - mogliśmy przeczytać w artykule "Wyborczej". 

W pewnym momencie impreza na parafii wymknęła się spod kontroli, gdyż przytomność stracił zaproszony mężczyzna. Jeden z uczestników imprezy zadzwonił więc po pogotowie. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, duchowni nie chcieli ich wpuścić do środka. Konieczne było wezwanie policji. Po interwencji mundurowych wpuszczono w końcu ostatecznie ratowników.

- Ks. Tomasz Z., którego udział w tym, co wydarzyło się w Dąbrowie Górniczej w nocy z 30 na 31 sierpnia, nie budzi żadnych wątpliwości, został 21 września br. pozbawiony wszystkich urzędów i funkcji kościelnych do czasu wyjaśnienia sprawy i skierowany do zamieszkania poza parafią - informowała kuria sosnowiecka w opublikowanym komunikacie.

Z kolei w trakcie pierwszej niedzielnej mszy po ujawnieniu informacji, czyli 24 września, do tematu odniósł się ks. Andrzej Stasiak, proboszcz dąbrowskiej bazyliki.

- Czyn, którego dopuścił się ks. Tomasz [z ambony, jak informuje "GW", padło pełne nazwisko księdza - przyp. red.] potępiam. Nie godzę się na takie zachowanie. Mam świadomość zgorszenia i wystawienia wiary na próbę - powiedział. 

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE