Bocian powrócił do Świerklańca. Można go na żywo podglądać

i

Autor: Facebook/UG Świerklaniec

Bocian powrócił do Świerklańca. Można go na żywo podglądać

Bocian wrócił już z Afryki do gniazda na budynku Urzędu Gminy w Świerklańcu. Ponadto - dzięki zamontowanej kamerze możemy go obserwować na żywo 24 godziny na dobę.

Bocian powrócił do Świerklańca

Nie od dziś wiadomo, że bocian to symbol wiosny, choć specjaliści uważają, że inny ptak, żuraw, zwiastuje koniec zimy. W Świerklańcu biały bociek właśnie się pojawił. 

- Jest bocian, jest wiosna! Dzisiaj [w czwartek - 30 marca - przyp. red.] w świerklanieckim bocianim gnieździe pojawił się długo wyczekiwany lokator. Tym razem nie jest to sroka, a przepiękny bocian biały! - napisali, w mediach społecznościowych, przedstawiciele Urzędu Gminy. 

Poczynania bociana można śledzić na żywo w TYM miejscu. - Dzięki nowej kamerze możemy podglądać bociana w wysokiej rozdzielczości 24 godziny na dobę! - czytamy w komunikacie UG Świerklaniec. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE